CAŁA PRAWDA O…

CAŁA PRAWDA O…

Serdecznie zapraszamy na konferencję dla małżeństw, na której porozmawiamy o naszych związkach i różnych ich aspektach. Spotkanie odbędzie się 16 czerwca 2018r. w Katowicach, w budynku Kościoła Ewangelicko – Metodystycznego przy ulicy Reymonta 4. Wydarzenie podzielone jest na cztery segmenty:

Cała prawda o… rozwoju miłości.
Kiedy jesteśmy zakochani, wydaje nam się, że ten stan będzie trwał wiecznie. Kiedy mija, czujemy się zagubieni. Jak przejść z powodzeniem do kolejnego etapu miłości? Jak odświeżać miłość po wielu latach?

Cała prawda o… seksie.
Na temat ludzkiej seksualności krąży wiele mitów i przekonań. Które z nich są prawdziwe? Jak cieszyć się seksem i spełnieniem w tej dziedzinie małżeństwa?

Cała prawda o… wyzwaniach w związku.
Dwa małżeństwa o różnym stażu skonfrontują się z największymi wyzwaniami w swoich związkach.

Cała prawda o… konfliktach.
Konflikty były, są i będą, ale nie muszą niszczyć naszych więzi. Jak sprawić, aby raczej wzmacniały nasze małżeństwo?

Spotkanie rozpocznie się rejestracją o godzinie 09:00. Czas uwielbienia poprowadzą Asia Cackowska – Kuczawska z mężem Łukaszem Kuczawskim, a głównymi mówcami będą Asia i Janusz Żydek, oraz gościnnie Sabina i Jonasz Małkiewicz. Będzie też czas na kawę, herbatę, ciasto i obiad (w cenie). Zakończenie planowane jest na godzinę 18.30. Zgłoszenia i wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres konferencjadm@gmail.com 

Zapraszamy, Marta i Marek Oleksy